Přístav
olej, plátno, 27 x 37 cm, sign. PD Kubálek
ID: 268941
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:43
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
ID: 268941
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)