Dívky
litografie, 26 x 19,5 cm, sign. LD Latapie, v horní části ohnuto, v jednom místě natrženo
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 268883
Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 11:45
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids