Duše stromu
akvarel, papír, 22 x 17 cm, sign. LD Ondrová, rám, na rámu drobné oděrky
Antiqari.at Radhošťská
ID: 268857
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:19
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu