Kytice karafiátů
litografie, 42 x 29 cm, sign. PD V. Fiala, č. 167/200
ID: 268847
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:09
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu