Jaro v Tatrách (Skupina velehor)
olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. LD E. Hosperger, klínový rám, malíř se ve své tvorbě zaměřoval na mořské a přímořské motivy a horské krajiny, zejména z oblasti Vysokých Tater, na zadní straně popsáno autorem: Skupina velehor
Provenance: Antiquarian Dlážděná
the disciple of prof. Bruckner at The Academy of Fine Arts in Munich
ID: 268828
Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 10:50
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids