Jaro v Tatrách (Skupina velehor)
olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. LD E. Hosperger, klínový rám, malíř se ve své tvorbě zaměřoval na mořské a přímořské motivy a horské krajiny, zejména z oblasti Vysokých Tater, na zadní straně popsáno autorem: Skupina velehor
žák prof. Brucknera na Akademii v Mnichově
ID: 268828
Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:50
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu