Zapomenuté pivo
litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 268813
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 10:35
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids