Zapomenuté pivo
litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD
ID: 268813
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:35
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
ID: 268813