olej, karton, 33 x 41 cm, sign. PD A. Hévr, rám
studium na AVU v Praze
ID: 268805
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:27
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu