Lesní zátiší
olej, plátno, 39 x 48,5 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, rám poškozen
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 268770
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 09:52
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids