Lesní zátiší
olej, plátno, 39 x 48,5 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, rám poškozen
studium na ŠUŘ v Brně
ID: 268770
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:52
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)