Půlnoční
litografie, 1965, 54,5 x 38,5 cm, sign. PD Liesler, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a při levém okraji natržený papír
ID: 268741
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:23
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu