Potřebuji přátelé
litografie, 1993, 46 x 31 cm, sign. PD Emma Srncová, rám, autorský tisk
ID: 268668
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2023 15:20
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu