Vážka
litografie, 2017, 21,4 x 32 cm, sign. PD Libor Beránek 2017, č. 101/200
Antiqari.at Radhošťská
ID: 268632
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 21:38
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu