Vánoce
ocelorytina, 7,5 x 6 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. herčík
Provenience: vystaveno v Galerii Moderna v roce 2014 - 2015
ID: 268594
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 15:07
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu