Stavení v údolí
akvarel, běloba, papír, 33 x 44 cm, sign. PD V. Jícha, rám, na rámu drobné oděrky
Antiqari.at Radhošťská
studium na Českém učitelském ústavu v Brně, člen JUV a SVUM
ID: 268544
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 21:34
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)