Vesnice
olej, sololit, 51 x 73 cm, sign. PD Blažek Jaroslav, rám
žák prof. J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě a V. rady a M. Holého na AVU v Praze, člen SVUM
ID: 268478
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 10:00
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)