Město
olej, zlato, plátno, 1990, 27 x 39 cm, sign. LD ČEPIČKA 90, rám
ID: 268411
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:12
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
ID: 268411
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)