Jezero
olej, plátno, deska, 50 x 64,5 cm, sign. PD
ID: 268404
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:32
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
ID: 268404
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)