Krajina s řekou a vesnicí
olej, karton, 39 x 50 cm, sign. PD E. Graner , rám, na rámu drobné oděrky
ID: 268385
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:10
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)