Krajina s potokem
olej, lepenka, 35 x 50 cm, sign. PD V Šíma, rám
ID: 268382
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:49
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
ID: 268382
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)