Letní krajina
olej, karton, 32,5 x 46,5 cm, sign. PD Zavřel, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 268381
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:57
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids