Kuku
litografie, 27 x 21,5 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, č. 33/100, mírně zašpiněný a pokrčený papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 268355
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:30
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids