Kuku
litografie, 27 x 21,5 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, č. 33/100, mírně zašpiněný a pokrčený papír
ID: 268355
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:30
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)