Orchidej
litografie, 1976, 22,5 x 15 cm, sign. PD Kadrnožka 76
ID: 268354
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:23
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)