Králík v kleci
litografie, 1942, 23,5 x 35 cm, sign. PD Berich Hoffstadter 42
ID: 268351
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:17
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu