Jiří Bouda (1934-2015)
Koleje
litografie, 1978, 12 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 78, rám
ID: 268347
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:05
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID5**9
Historie příhozu