olej, karton, 1963, 17,5 x 25 cm, sign. PD Fr. Malý 63, rám
žák prof. F. Kysely a J. Beneše, člen SVU Mánes a SVU Aleš
ID: 268343
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:25
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)