U Zlaté Olešnice
olej, karton, 1914, 24 x 34 cm, sign. LD K. B. Svoboda Praha 1914, rám, zašpiněná malba
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 268342
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:47
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids