U Zlaté Olešnice
olej, karton, 1914, 24 x 34 cm, sign. LD K. B. Svoboda Praha 1914, rám, zašpiněná malba
ID: 268342
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:47
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)