Good year
litografie, 2012, 22 x 39 cm, sign. PD Petr Ptáček 20112, rám, č. 52/100
ID: 268340
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:45
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu