Staré město pražské
olej, plátno, 80,5 x 60 cm
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 268337
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:43
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
olej, plátno, 80,5 x 60 cm
ID: 268337