Svatá rodina
olej, plátno na pevné podložce, 38,8 x 38,8 cm
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 268331
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:09
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids