Svatá rodina
olej, plátno na pevné podložce, 38,8 x 38,8 cm
ID: 268331
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:09
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
ID: 268331
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)