Pohled na Klatovy
litografie, 27,5 x 43,7 cm, sign. PD Holý, 143/200, mírně zašpiněný papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
studied at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
ID: 268317
Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:18
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids