Pohled na Klatovy
litografie, 27,5 x 43,7 cm, sign. PD Holý, 143/200, mírně zašpiněný papír
žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze
ID: 268317
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:18
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)