Kompozice XIII.
olej, karton, 1997, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD 97 Fišárek
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 268296
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2023 18:52
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu