Kompozice XII.
olej, karton, 2003, 39 x 30,5 cm, sign. na zadní straně Fišárek Petr 2003
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 268295
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:47
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids