Kompozice XI.
olej, karton, 2003, 30,5 x 38,5 cm, sign. LD Fišárek 03
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 268294
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:10
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)