Kompozice IX.
olej, karton, 1997, 30,5 x 38,5 cm, sign. PD Fišárek 97
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 268292
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:13
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu