Kompozice VI.
olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. PD Fišárek 95
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 268289
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2023 18:56
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu