Na hřišti
olej, karton, 1994, 30,5 x 38 cm, sign. PD Fišárek 94
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 268286
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2023 19:00
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu