Tvář
olej, karton, 2009, 36 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 9
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 268284
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2023 18:43
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu