Město
olej, karton, 2004, 30,5 x 36 cm, sign. LD Fišárek 2004
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 268280
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:09
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)