Černá stěna
olej, plátno, 2022, 30 x 30 cm, sign. PD AK 22
ID: 268255
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 01. 2023 20:30
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
ID: 268255
Auction price: 100 CZK (5 €)
Current price: 200 CZK (9 €)