Kytice - svíce
olej, akryl, 2022, 30 x 30 cm, sign. LD AK 22
ID: 268254
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 20:29
Aktuální cena: 301 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
ID: 268254
Aktuální cena: 301 CZK (13 €)