Nová záře
olej, akryl, 2022, 50 x 40 cm, sign. LD AK 22
ID: 268253
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 01. 2023 20:28
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
ID: 268253
Auction price: 100 CZK (5 €)
Current price: 400 CZK (17 €)