Květina ve váze
olej, sololit, 25 x 20 cm, sign. PD Kindler, rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 268081
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2023 23:02
Current price: 2.176 CZK (91 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 268081
Auction price: 500 CZK (21 €)