Květina ve váze
olej, sololit, 25 x 20 cm, sign. PD Kindler, rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 268081
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 23:02
Aktuální cena: 2.176 CZK (91 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Antiqari.at Radhošťská
ID: 268081