Hrad
litografie, 28,3 x 16 cm, sign. PD Cyril Chramosta, a.t., značeno v kameni PD Cyril Chramosta, zažloutlý rámeček kolem tisku
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 268078
Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 20:22
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids